Bahçemdeki Kedi Çok Hasta

ahmet0395

Bahçemizde bu sabah hasta bi kedi buldum burnundan bişey akıyor bu kedi ne hastası birde benim yapabileceğim birşey varmı

4 CEVAP

zzAr

tek yapabileceğiniz veterinere götürmek

davud18

BU ÇOK KÖTÜ OLMUŞ BİRAN ÖNCE KEDİYİ VETERİNERE GÖTÜR BİDE GÜZEL YERDE TUT ET VER VEYA SALAM SOSİS YEMESSE ÇOK KÖTÜ

ahmet0395

Kedi malesef öldü :(

umut61

Belediyenin veteriner işlerine götür, bir kolinin içine koy üzerini kapat ama hava delikleri olsun korkup sana ve kendine zarar verebilir. Orada ücretsiz tedavi ederler. Yazık hayvana ne kadar üzüldüm anlatamam.