Blue Point Kediler Hangi Irklardan?

Smgeemsl

Arkadaslar merhaba blue point kediler için kafam cok karıstı siyam diyenler var british diyenler var blue point kediler hangi ırktan sayılıyor yada hangi ırkların çiftleşmesi sonucu mu dıye sorayım 🥹

2 CEVAP

AlbayFatmanur

Benim kızımda aynı cins.
Geldiğinde böyle bembeyazdı, büyüdükçe siyam rengini aldı ama kafa tipi british gibi yuvarlak.
Baktığımda anne babası britishti ama genlerinde siyam olduğu bi gerçek. Sizinki büyüdüğünde siyam rengini almayabilir tabiki. Kulak burun, kahve tonu değil de gri tonuysa en grilik yayılımı olabilir tüylerde, sağlıkla büyütün.