Bebek Kedimin Sırt Bölgesi Çökük

Bettys07

Merhaba yavru kedim 8 gün sonra tam 1 aylık olacak. Sırt bölgesi çökük ve ciğerleri yanlara doğru çıkıntı yapıyor nedeni nedir tam olarak bilen lütfen yardımcı olsun

3 CEVAP

Araştırdım ama bir şey bulamadım. Veterinere götürün :(

aslihan_e

Sırt bölgesi çökükten ziyade o arka kısmın çıkıntılı olması burada sorun, kambur duruş riskli olabilir. Bazen zayıflıktan da olabiliyor ama gelişim geriliği, hastalıklar da bu görünüme neden olabiliyor. Bence de bir veterinere gösterin.

cemremio

Doğumsal animali olabilir, umarım değildir yada en azından onun hayatını riske atacak kadar değildir