Çok Acil Kedimin Gözü

selinay41

Bugün oldu sağ gözü hafif bulurlu ve göz bebeği hareket etmiyor diğer gözü normal büyüyüp küçülüyor ama sağ gözü ince dik çizgi göz bebeği büyümüyor ne olmuş olabilir yemesi içmesi hareketleri normal erkek kısır 5 yaşında sağlık sorunu yok

3 CEVAP

edadnmzr

Bi veterinere gösterin kesinlikle

NyxKral

Merhaba, ağustos ayının başında oğlumun da aynısı başına geldi. Veterinere götürdük ama kendileri göz konusunda uzman olmadıklaro için istanbul ünüversitesine yönlendirdiler. O sırada kedimin sol gözü daha kötü olup kanlandı. Birkaç test ve verdikleri 2 damlayı sürekli kullanmamız ile 7 gün içerisinde gözü eskisi haline geldi. O yüzden hiç vakit kaybetmeden bir veterinere götürün.

selinay41

Veteriner görme testi yaptı görüyor dedi zamanla düzelir dedi ama gözünün beyaz kapak kısmı ortasına kadar geliyor hala göz bebeği küçük ne yapabilirim