Merhaba Biz Eve Bir Kedi Almayı Dusunuyoruz Ama Annem Kedilerden Tiksiniyor Kedi Yanına Gelince Bağı

KediSORUN

Anket

Bozar
(3 oy)
Bozmaz
(7 oy)
Toplam (10 oy)

Rıyor sizce eve kedi almamız annemin psikolojisini bozarmı

6 CEVAP

deniz_berkan

2 Şekilde sonuç doğrur. ablam kedilerden öyle cok korkardıki eve geldiğinde kapının önünde kediler var ise telefon açardı aşağıya iner alırdım ablamı. birgün siyam yavru kedi getirmiştim eve kucagımdan baska yerde uyumuyordu işe giderken ablamın yanına gitmişti yatagına yavas yavas dokunarak ( ben bile hayret etmiştim) kedilere alıştı o korkusunu yendi şuan kucagına alıyor hepsini. ama tiksinme çok ayrı bişey egerki alacaksanız yavru alın en azından alışma süreci daha hızlı gelişir diye düşünüyorum.

kiddobun

Eğer aileniz kedilerden hoşlanmıyorsa lütfen almayın. Oyuncak değil bu.

Balimbesiktas

babam asla istemedi kedi, eve kedi gelirse ben giderim dedi hatta. dinledim onu 25 yaşıma kadar dinledim :)
ve tabiki artık dayanamayıp aldım. eve geldiğinde kapıyı kucagımda kedimle açtım, ayakkabılarını geri giydi ve gitmeye kalkıştı. 2 sene geçti.ne mi oldu. kızım mia'nın 4 yavrusu oldu.1 tane yavruyu sahiplendirdik, ikisi benimle, şimdi babamların evde 2 kedi var. sahiplendirdiğimiz diger kediyi de geri istiyo ama alamıyoruz :) yani denemekte fayda var.

Dmldsl123

sen bence kediyi annene demeden cesaretlenip al annen zaten onla 2 gün kaldıkça ona alışır tiksinmesinede gerek yok zaten tuvaletini kumuna yapıyo günün çoğunu kendisini temizlemekle geçiyo

Hilakyol

Klasik hoşlanmıyor muhabbeti. Eve aldıktan em geç 1 hafta sonra elinde seviyor olur..

FerdaNur

kiddobun kesinlikle haklı...