Belediyede Kedileri Kısırlaştırmak Nasıl Oluyor?

Merhaba bahçemde beslediğim 3 yavru kedimi zaman gelince kısırlaştırmak istiyorum belediyede ücretsiz kısırlaştırma oluyormuş sokak kedileri için diye biliyorum. Hiç belediyede nasıl oluyor bilginiz var mı ? Onlar mı gelip alıcak yoksa ben mi götrmeliyim? Nereye götürneliyim? Benim minikleride ücretsiz kısırlaştırırlar mı ? Tekrar bana geri verirler mi yoksa vermezler mi ? Bna verirlerse hemen operasyon sonrası ilgilenmem gerekicek dikişleriyle yoksa iyileşmiş
olarak mı? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...

5 CEVAP

Çok teşekkür ederim içim rahatladı şimdi geri alabilicem yavrularımı bahçeye söylediniz gibi yapıcam tekrar teşekkürler bilgi için

AhsenAise

Adana büyükşehir belediyesi için yazıyorum, telefonla randevu alınıyor belirtilen günde götürüyorsunuz ( sizi bilgilendiriyorlar her konuda) genellikle sabah bırakıp öğlen saatlerinde alınıyor kediler
Diğer belediyelerin çalışma sistemini bilmiyorum, bulunduğunuz ilin ilgili bölümünü arayıp Bilgi alabilirsiniz

sevila

Soru cevap kısmımda bi bilgilendirme yapmıştım onu okur musunuz? Dernek aracılığı ile yaparsanız ibb işi çok daha ciddiye alıyor yoksa pek umursamıyor.

sitedizayn

istanbul bahçelievler için, telefonla aranıyor randevu veriyorlar, ilçe belediyesini aramak gerekiyor.
diğer ilçelerde farklı olmaz heralde. kısırlaştırma sonrası tekrar size teslim ediliyor.

Çok teşekkür ederim 😊