Erkek Kedim Kısırlaştırıldı Dikişsiz Ameliyat Oldu, Yarasını Temizlemeli Miyim ?

Gofis

Ameliyatı gerçekleştiren veteriner batikon ile temizleyin dedi ama oradaki asistanlar ise temizlemeseniz de olur dediler bilgisi olan var mı ?

4 CEVAP

Evet kendi haline bıraktık. Bunu bilmiyorum ama dikiş kendisi eriyen dikişti galiba o tarz bir şey. Erkeklerde çok sıkıntı olmuyor hemen geçiyor. Bi sıkıntı olmadı yani

Biz batikon sürmemiştik bir şey de olmamıştı. İkisi de zıt bir şey dediğine göre fark etmez bence

Gofis

Kendi haline mi bıraktınız? Kaç gün sürdü yaranın kapanması ?

cemremio

Bana mikrop kapmasinydiye gün içinde silmem için o bölgeyi dezenfekte edecek birşey vermişti veterinerimiz onu kullandık