Scottish Fold Ağrıları İçin Hangi Maltı Önerirsiniz?

Bu zamana kadar eklem desteği ve tüy yumağı için olan malt ihtiyacımızı veteriner den aldık fakat son zamanlarda sürekli gelen zamlardan dolayı(1200+1000) daha hesaplı Malta geçiş yapmak istiyoruz. önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

ilaydacakir

Malt değil de ben Zoovital'in glukozamin takviyesini kullanıyorum kedime gayet memnunuz. Güvendiğim bi veterinerden almıştım. Her gün yarım tablet veriyorum. Eğer hap yutturabiliyorsanız öneririm uzun süre de gidiyor bir kutusu.

inci64

Pahali ama vetqom eklemsagligi vitamini kesinlikle en iyisi

Beydac

Theravet joint alabilirsiniz, maltlar çok işlevsel olmuyor