Dr Sacchi Kısır Kedi Maması Nasıl ?

Merhaba Dr sacchi kısır maması nasıl kullanan var mı acaba?
Yüksek kalitede kurulmuş Somon ve Tonbalığı, Esmer Pirinç, Bezelye, Patates, Tavuk Yağı, Somon Yağı, Bira Mayası, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avize Ağacı Özütü, Zerdeçal Kökü Tozu, Havuç, Yucca, Pisilyum. Mineraller
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum, Magnezyum , Ph 6.30. Vitaminler
A vitamini, D vitamini, E vitamini, C vitamini, B1-B2-B3 (Niasin) – B6-B12-B7 (Biyotin) – B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum, Pantotenat . GÜNLÜK BESLENME TABLOSU KEDİNİZİN AĞIRLIĞI 1-2Kg 3-4Kg 5-6Kg 7-8Kg GÜNLÜK PORSİYON 30-45g 60-80g 100-120g 140-160g
Protein %30
Yağ %12
Ham kül %6
Ham selüloz %3
Taurin 1800mg

Ben içeriğini beğendim fiyatı uygun sizinde fikrinizi almak istedim?

3 CEVAP

Miyoshka

Ben Dr Sachi balıklı almıştım sokaktaki kedişleri beslerken kullanırız diye ama yemediler.Hic biri yemedi.En yiyeni iki üç tane alıp bıraktı.Nasil kime satabiliyorlar anlamiyorum.Kedilerin beslenme saatlerinde gayet avlarken bir kaç defa denedim kendi bölgem dışında da denedim yine yemediler.

Miyoshka

*gayet açlarken olacak.(düzeltme)

A evet yemeyenlerde var demek ki bende araştırdım biraz baktım hep olumlu yorumlar var hatta veteriner tavsiyesiyle başlayanlarda çok varmış gayet memnunlar yemeyen secici kediler bile yemiş yazıyordu çok nadirde olsa beğenmeyen varmış açta olsa yememişler fiyatıda 113tl 1.5kg denemeyi düşünüyorum acıkcası oğluşum beğenmezse sokakta ki patilere vericem 🤔