Tozsuz Kedı Kumu Onerı Lutfen

inci64

Yillardir uygun kum bulamadik. Tozsuz kedi kumu ariyorum alerji yapiyor kedilerime. Gercekten toz yapmayan kum varmi memnun kalanlar onerebilirmi

6 CEVAP

ventricosa

Bizde de aynı problem vardı hem kedimde hem bende bir tek ever cleandan memnun kaldım severek kullanıyorum hem toz olmuyor, iyi topaklanıyor, koku olmuyor ve patilerine yapışıp eve de dağılmıyor

Poki

Tonton Mısır koçanı (tavsiyem) veya olivacat kedi kumu.

inci64

Everclean hangisinden memnun kaldiniz?

ventricosa

Patilere yapışmayan versiyonu var bende ama diğer versiyonları da güzeldir

Mile

Aldığınız tüm bentonitler istisnasız elinde sonunda toz yapacak, kaçarı yok. Bende uzun süre Feles ve Everclean kullandım en son yine bozdu ve tozlandı. Arkadaşın dediği gibi Tonton Mısır koçanı, Olivacat, veya çam pelet kullanın.

z-senem

Ben de Ever Clean
Unscented - Extra Strong Clumping'den çok memnunum.