Acil Yavru Kedi Bakımı Tavsiyesi Acil!!

Vensy

Babam köyde kaliyo şuan ve 2 tane 1-2 haftalık annesi ile kedi vardı. Annesi birini alıp götürdü diğeri kaldı. Babam ona 4 gündür falan inek sütünü su ile sulandırıp sırıngayla veriyor. Poposuna pıt pıt yapıyo ama sadece çiş yapıyo . Ama sürekli çiş yapiyo. Mama olarak ne vermeliyiz ve ne yapabiliriz

1 CEVAP

BusraO

Kedilere özel satılan süt tozu ile 2 saatte bir besleme yapılmali. Nemli pamuk ile poposuna hafif masaj yapılırsa kakasını yapar. İnek sütü sulandirilsa bile gaz ve ishale sebep olur.