Kedim Çok Zayıf

ecesoruyor

merhaba. 2.5 aylık dişi scottish bize geldiginde 520 gramdı suan 450ye düştü 3 haftadır bizimle. royal canin kitten kullanıyoruz her gün 40 gram kadar yiyor,
n&d yaş mama haftada 2 kere veriyoruz.
bagısıkguclendırıcı ve vitamin malt kullanıyoruz.
iştahlı ama günde minimum 3 max 5 kere kaka yapıyor. nasıl kilo aldırabiliriz

3 CEVAP

Beydac

Herhangi bir sağlık sorunu yoksa, kediniz minyon olabilir. 5-6 aylık kedim 900gramdı veterinerimiz normal olduğunu söylemişti bize

Poki

İç parazit aşısı en son ne zaman yapıldı?

Pnrdogan

Benim kedim de zayıftı hills ton balikli mama aldım kendine geldi. Bir de vets plus balik yağı kullandım bir ara. Kedi zayıf ise yaş mama verin her gün ya da tavuk ciğeri haslamasi