Siparişimi Verdim Sonra?

da3458

siparişimi bugün verdim ve birkaç sorum var 2 gün içerisinde kargo geliyormuş. 1. soru "bugün cuma pazartesi mi gelir kargom?"
2. sorum "bana gelen mailde şöyle yazıyor : size telwefon ile ulaşıp onay aldıktan sonra en kısa sürede kargoya vereceğiz diyor yani bana mesaj mı atacaklar arayacaklar mı?"

5 CEVAP

Gul36

Bu konuyu müşteri hizmetleriyle görüşseniz daha net yanıtlar alırsınız. 0216 706 21 15

Selma_

Arıyorlar işte size bu ürünleri mi aldınız falan dıye soruyorlar sızde bu sorulara cevap verdıkten sonra malzemelerınızı kargoya teslım edıyorlar , büyük bir ihtimal pazartesi gününe gelir .Birde size mesaj gelicektir kargonuz teslimata çıkarıldı diye.

Selma_

Fakat ne zaman arıyacaklarını bilemem en yakın zamanda ararlar . Siz yinede istersenız musteri hizmetlerinide arayabılırsınız

da3458

ayrıca ne zaman ararlar

da3458

bugün içinde ararlar mı sizce ?