Kedim 4 Aylık Ve Dün 4.Kattan Düştü Yemek Yemiyor

Herkese merhaba. 4 aylık kedim dün 4.kattan düştü allahtan komşumuz da o sıra binanın önünde geçiyomuş yine tutmaya çalışsada arka bacağının üstüne düşmüş ve şuan arka sol tarafta çatlak var. Hemen kliniğe götürdük iç kanama inneleri yapıldı ağzından ve burnundan da kan gelmişti. Röntgen çektik hiçbişeyi yok sadece arka sol bacağı çatlamış. İyileşir ve eskisi gibi canlı olur mu sizce? çünkü şuan yemek yemiyor su içmiyor biz şırıngayla zorla veriyoruz bilenler yazsın lütfen

11 CEVAP

Benim erkek kedimin bacağı kırılmıştı geçince normal bir şekilde devam etti. Ağzı burnu niye kanamış peki?

İç kanama geçirmiş dedi hekim. Onun için gerekli iğneleri yapıldı fakat ne su içiyor ne yemek yiyor şırıngayla zorla veriyoruz

Bir süre böyle idare etmelisiniz benim dişi kedim de 4. Kattan düştü ağzı yara oldu yiyemiyordu bir şey çok ağrısı vardı. Mamayı mikserden çekmiştik yiyebilmesi için

Düzelecek mi peki eski sağlına kavuşup ordan oraya koşabilecek mi?

Çatlak varsa geçer o bence kedimin bacağı kırılmıştı geçti ama veteriner en iyisini bilir

BusraO

Yavaşça tutup yavrunun damağına bakabilir misiniz , yarılmış mi ? 5 ay önce 2 kat aşağı bahçeye düşen bir kedi de aynı durum oldu. Damagi yarildigi için hekim hicbirsey yedirmeyin dedi.zaten kedi de yemedi.3 gün boyunca iç kanama için iğne yapıldı. Yavru oldugundan 3 günde yarılan yer kapanmıştı.

Evet büşra hanım dün hekim bakmıştı ufak bi yarılma olduğunu söyledi. Korkulacak bişeyin olmadığını söylemişti ama Ya o kadar korkuyorum ki bişey olacak diye insan yüzüne bakmaya kıyamıyo o kadar güzel heryerde paylaştık nazar değdi sanırım :(

Evet pıtır. Çatlak. İnşallah geçer çok üzülüyorum kahroluyorum yüzüne bakıp o halini görünce

Merak etmeyin iyi olacak

Teşekkür ederim ikinize de çok sağolun iyileştikten sonra tekrar yazacağım 🙏

Haber edin 🐾