Erkek Kedimi Kısırlaştırdım Anestezi Etkisinden Çıkana Kadar Kusacağı Söylendi Kusması Ne Zaman Geçe

Omermli

Merhabalar dün kedimi kısırlaştırdım ve bu işlemi anestezi ile yaptılar sonra bize anestezi geçene kadar kusacağını ve telaşlanmamızı söylediler kaç gün böyle devam eder ne zaman geçer veteriner olan biri yardımcı olabilir mi kusmasını görünce içim gidiyor

2 CEVAP

sitedizayn

erkek kedimi eve öğlen civarı getirmiştim akşama kadar bir kaç defa kusmuştu, akşamda bir defa ama yarına bir şey kalmamıştı, evet insan biraz üzülüyor ama geçiyor. dişi kedi kısırlaştırmalarında süreç daha uzun ayrıca özel bakım gerekiyor, dün kısırlaştırmışsınız bugün kedinizi normal göreceksiniz, geçmiş olsun.

cemremio

Merhabalar kediniz de hangi anestezi kullanıldı acaba