Matisse Mama Nereye Kayboldu?

Tuina

Arkadaslar yıllardır matisse kısır somonlu kedi maması kullanıyorum. HİÇBİR YERDE STOK YOK. MAMALAR NEREYE GİTTİ? HANGİ MARKAYA GECMELİYİM BİLEMEDİM 3 KEDİM VAR 😭 yeniden 3 kediyi ve beni memnun edecek marka arayısına girmek istemiyorum ya off😭😭😔😔

4 CEVAP

AhsenAise

Online sitelerde var

Tuina

Hayır yok, 1.5kglar falan var o da 1-2 sitede. Resmen kalmamıs hic. Sasirdim

AhsenAise

Evet 1.5 kg olanlar var ,
Farminanin sitesinde ürün 400 Gr 1.5 kg 10 kg olarak mevcut yazmasına rağmen yurt içi ve yurt dışı şehirleri girdiğinizde ürün yoktur diyor
Tam bilgim yok kendi uretimleri ise uretimi durdurmuslar görünüyor

AhsenAise

İki seçeneğiniz var ,ya 1.5 kg olanlardan 6/ 7 paket almak ,yahut kedilerinizin tadını seveceği benzer içerikte mama bulmak