Kedimde İyileşmeyen Yaralar Ne Yapmam Gerekiyor

gmzcr

Kısırlaştırdık kısırlaştırınca düzelir dediler ama böyle vücudunda ara ara civilce tarzı yaralar çıkıyor. Ve sürekli kaşınıyor gittiğim veterinerler bir çözüm bulamıyor ne yapmam gerekiyor

3 CEVAP

sitedizayn

bu yıl benim kedimde de olmuştu ama iyileşti, şimdi diğer kedimde bölgesel tüy kaybı var bende arayıştaydım bir ürün buldum ve sitedeki telefon no ile whatsapp görüşmesi yaptım foto gönderdim, egzama başlangıcı dediler, sizinki başlangıcı geçmiş görünüyor. isterseniz ürünü inceleyin iletişime geçin.
https://cleapet.com.tr/cleapet-exclusive-nano-sprey-250ml

sitedizayn

not: ben ürünü henüz denemedim ama bir kaç gün içinde sipariş vereceğim. (kart müsait değildi)
sitedeki öncesi ve sonrası bölümünü inceledim ayrıca görüşmelerimde oldu ikna oldum yani.

Mini2019

hayvanı tıraş mı ettirdiniz, yoksa kendiliğinden mi döküldü.
tıraş sonrası bu haldeyse muhtemelen makineden ve stresin de tetiklemesiyle mantar olmuş olabilir.
verdiğiniz mama dokunmuş olabilir. hipoalerjenik mama denediniz mi ? cilt sorunları karmaşıktır. veteriner çözüm bulamadı demişsiniz.. ne yaptılar da çözüm bulamadılar.