Bilgi Verirken Üsluba Dikkat Edilsin

Ssedamiyav

Buraya insanlar türlü türlü konular için geliyor ve saygı çerçevesinde yanıtlar almak istiyor ama karşısındaki buna uymadığında kişi de karşısındakine uygun cevaplar veriyor. Lütfen bi cevap aldığınızda sizin yanıtınıza karşılık olduğunu unutmayın:) kuru kalabalığa da gerek yok:dd

4 CEVAP

ne desen haklısın seda senin şu an ki halini anlayamayacak cevaplardı

Ssedamiyav

O tarz cevap verenlerden de beklenilen hareketlerdi zaten:d

Muzeyyennb

zaten burda ki insanların çoğu kendini bilmez :) ne kadar desek boş

Ssedamiyav

Maalesef öyle..