Kedımın Dogumu Yarıda Kaldı

zeynep7

kedim doğum yapmadan 2 gün öncesine kadar arkasından kan gelip durdu, doğum yaptı 2 gün önce ve ilk çıkan oluşmamış bir bebekti. Aradan 1 saat sonra canlı bir bebek doğurdu. Karnı şiş diye doğuma devam edecek sandık ama daha fazla doğum yapmadı, doğumu bitirdi. Bugun (2gün geçti ilk bebekten) arkasından tekrar çok az kan geliyor arada sırada. Hala karnında bebek var ve sezeryan öneriliyor ancak biz ölüm riskinden dolayı yaptırmak istemiyoruz. Anne kedimiz yemek yiyor su içiyor hafif durgunluk var, kendi çocuğunu emzirebiliyor. Bunu daha önce yaşayan birisi var mı lütfen destek verin....

1 CEVAP

Bizim kedimiz vardı doğuramadığı için öldü. Ona da sezeryan yapıldı. Yine de sezeryan yapmanız lazım diye düşünüyorum. Bizim kedimiz acı çekiyordu doğurmaya çalışırken. Hayvana yazık iki türlüde ama yapacak bir şey yok