Kedım Kuru Mamayı Zor Cıgnıyo

damladamlaa

zaten 2 aylıkk yıyo ama tıkanıyo zar zor yıyo ıslatsam olur mu veya sıcak suyla ezsem

4 CEVAP

edadnmzr

Islatınca sevmiyorlar yemiyorlar. Daha küçük taneli yavru mama bakabilirsiniz çok zorlanıyorsa. Ya da biraz yaş mama karıştırabilirsiniz

sitedizayn

çok küçükmüş kuru mama vermek zorunda değilsiniz, tavuk haşlayıp verin daha iyi olur, tavuğu biraz sulu yapabilir ve bir kaç tanede kuru mama koyabilirsiniz veya yaş mama olur

Pnrdogan

Hafif ıslatın öyle deneyin. Hills kitten ton balıklı alabilirsiniz onu bence kolaylıkla yer

İsterseniz mikserden çekin ya da ıslatıp verin