Kedi İçin Malt Öneriniz?

sudeeyldiz

gimcat çok seviyor diye hep gimcat alıyorum ama hiçbir şeye yaramıyor o yüzden vetplus denedim hiç beğenmedi çim de kullanıyorum ama kusuyo yine de sıvı yaş mamaları seviyor biraz seçici ona göre önerir misiniz işe yarayan kaliteli bir malt

3 CEVAP

Mslna01

Myfeoo yada vetsplus

edaquinnn

merhaba😊 mbv cat kullaniyorum ben yaklasik 2 yildir. arkadasima da onerdim o da memnun kaldi. sizde bakabilirsiniz

aslihan_e

Kusacak kadar tüy birikiyorsa yoğun tüy dökümü var demektir, günde iki kez güzel tüy toplayan tarakla tarayın. Malt dışında yağ oranı yüksek şeyler vermeye çalışın, yağlı balık yedirebilirsiniz veya balık yağı kullanabilirsiniz, yaş mamasının içine ara ara biraz az haşlanmış kabak veya havuç gibi lifli sebzelerden saklayıp yedirmeye çalışın, lif alması gerekiyor tüyleri kaka yoluyla güzelce çıkarabilmek için.