Yavru Kedi Tuvalet Bakımı

Merhaba, bugün yolda yavru bir kedi bulup eve aldım. Kaç haftalık olduğunu tam kestiremiyorum ama kuru mamayı yiyebildi. Ondan sonra tuvalete de gidip çişini yaptı. Daha önce yavruların tuvaletini yapamadığını okuduğum için sormak istedim. Kedi yavru fakat kendisi kakasını yapamicak kadar yavru mu anlamıyorum. yarıö gündür de kakasını yapmadı. Ben yaptırmaya çalışmalı mıyım kendisi yapar diye biraz daha beklemeli miyim?

3 CEVAP

Kediniz 2 ayı tam tamamlamamış ya da tamamlamaya yakın gibi duruyor. .Yine de her ihtimale karşı ıslak pamukla poposunu silin

Poki

Eğer alabilirsiniz güzel bir yaş mama alın. 1 tatlı kaşığı koyup üzerine su ekleyip, biraz karıştırıp öyle yerse belki bağırsakları daha rahat açılır. biraz da karnını ovarsanız daha iyi gelir bence. stres de olmuştur zaten yeni bir yere geldiği için ondan da yapmayabilir bir süre.

edadnmzr

Fotoğraftan anca 1 1-5 aylık gibi duruyor. Biraz bekleyin bence yapmazsa denersiniz