Scottish Kediniz 3,5 Aylıkken Kaç Kiloydu?

3,5 aylık dişi Scottish Straight kızım var. Kedim şu an 1750gr zayıf mı sizin kediniz 3,5. Aylıkken kaç kiloydu günlük 40gr ve arada yaş mama vitamin veriyorum obez olmasın derken çocuğu aç mı bırakıyorum diye korkuyorum.

2 CEVAP

songuladali81

3,5 aylık kediniz daha yavru bebek.. mama kısıtlaması yapmayın. serbest beslenmeli. ;)

sudeeyldiz

çok normal benim kedim de öyleydi şu an 1 yaşında 2.5 kg kısıtlama yapmayın yavruyken sık yiyorlwr