Kedimin Gözünde Bulutsu Bir Şeffaflık Var Ve Etrafı Kızardı.

berayak

Kedimin gözünde şeffaf bir doku oluşmuş 1 hafta önce falanda kızarıktı gözünün etrafı şu an sadece içi kızarık. Gözünde önemli bir sorun çıkar mı biraz telaşlandım. Fotoğrafını net çekemediğin için belli olmuyor ama zaten küçük bir bölgede şeffeflık var.

1 CEVAP

buusracikk

Solunum yolu enfeksiyonu, viral hastalık, tırnak çizmesi, toz kaçması vs bir sürü sebebi olabilir. Veterinerinize danışın toz kaçması veya tırnak batması gibi bir durumsa damlayla çözülebilir ama enfeksiyon gibi bir şeyse tedavi olması gerekir