Kedimde Sonradan Olan Saldırganlık

Denizbde

Geçen sene ağustos ayında sokakta bebekken bulmuştum Bade yi o gün bugündür benimle yaşıyor. 2 ay önce annemin evine taşındım o anki saldırganlığını anlayışla karşıladım onun sevdiği mamalardan aldım. Sonra düzeldi. Lakin her sevmeye sakin ve onunla konuşarak yaklaşıyorum ama her defasında çırmık atıyor ısırıp kaçıyor. Tırnaklarını kesmel için koluma biraz mama koyardım yiyene kadar keserdim ama artık onu da yapamıyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Önerdiğiniz sakinleştirici malt vs var mı ?

3 CEVAP

tengrist

O evde onu strese sokan bir etken mi var acaba?

Zumrutt00

kediniz ev değiştirdi doğru mu anladım? taşınma kediler için büyük bir travmadır lütfen zaman verin kedinize zamanla sakinleşecektir diye düşünüyorum bu süreçte dediğiniz gibi sakinleştirici malt belki royal canin calm gibi strese yönelik mamalar tercih edilebilir

Veranifer

taşınma sonrası kediler çok streslenebiliyor benim kedim yıllar sonra bile hala bazı şeylerden korkuyordu. Ayrıca sinirden yaptığına emin misiniz belki oyun in yapıyordur?