Veteriner Kliniği Önerisi Yapar Mısınız?

yu8888

Küçükçekmece için güvenilir, para uğruna hayvanlara zarar vermeyen, fiyatı uygun bir veteriner kliniği önerir misiniz? Kedimin yanlış veya para için fazla müdahaleye uğrayıp hastalanmasından korkuyorum...

1 CEVAP

tengrist

Küçükçekmeceyi bilmiyorum ama çevre ilçelerden Bahçelievlerde ŞirinVet'den çok memnun kalmıştım. Ulaşım imkanınız var ise aklınızda bulunsun, yaptıracağınız işlem ile ilgili az çok aklınızda bir şeyler olsun ve gitmeden önce bilgi edinin yoksa günah almak istemiyorum ama aşağı yukarı tüm veterinerler boşa masraflar çıkartıyor