Kedim İshal Ve Kan Var

Aebrup

Ben kedim oldukten sonra mahallede beslediğim kedilerden birisini sahiplendim az once tuvaletini yapti ve ishal hemde kanli ama kusmadi hiç bugun sadece suan dis parazit yapabildim ama cok korkuyorum

3 CEVAP

cngzhnhh

Hangi mamalari veriyorsunuz neler ile besleniyor ?

Aebrup

Onceden mahallede besliyordum sosis salam ile daha bugun saat 4ten beri benimle hareketlerinde bir gariplik yok tum gun oynadik ettik mama olarakta whiskas aldim ama degistiricem bir anda getirdigim icin markette o vardi

cngzhnhh

Istahi enerjisi nasil kedinizin