Canakkale Belediyesine Besledigim Dişi Kedileri Kısırlaştırma K İstiyorum Sizce Guvenebilir Miyim Be

Emineerdogan

Anket

Evet belediyeye guvenebilirsin
(2 oy)
Hayır yaptırma
(2 oy)
Toplam (4 oy)

8 tane dişi kediyi besliyorum hepsi doğum yaptı ve tekrar dogururlarsa bakımları zor olacak kısırlaştırma k istiyorum fakat veterinerde bu işlemi yaptirmam maddi olarak cok zor olduğu için canakkale belediyesinde yaptırmayı düşündüm. Onlara zarar gelmesinden çok korkuyorum. Kararsız kaldım.

3 CEVAP

Bizde de aynı durum vardı geçen verdik belediyeye kisirlastirip baktıktan sonra başka mahalleye saliyolarmis yani bolu icin konusuyorum mecbur verdik senede iki kere doguruyorlar sahiplenende olmuyor.

Emineerdogan