Kendimi Nasıl Eğlendirebilirim

Sulemiss

Arkadaşlar eski evimiz çok büyüktü kedim orda mutluydum ailem de ordaydı ama ben tasındım çalıatığım yere yakın ev 1+1 küçük 12 saat çalısıyorum kedim ben yokken çok sıkılıyor yorgun olsamda az oyun oynuyorum ama mutsuz olduğunu anlıyprum aea da bi ofluyor. Ben yokken veya varken mutlu olması için ne yapabilirim oyuncak alıyorum kısa sürede sıkılıp bısakıyor bi önerisi olan var mı

3 CEVAP

sunnyv

Yanına bir dost daha sahiplenebilirsiniz böylece olmadığınız saatlerde birlikte oynarlar stres olmaz ve sıkılmaz.

Maddi durumunuz el veriyorsa bir kedi daha sahiplenebilirsiniz

Sulemiss

Başka bir kedi dısında var öneriniz var mı 2. Kedi benim için zor olur kendimde pek arkadaş canlısı değil daha önce vardı abşamın kedisi çok sakin bir kedi olmasına rağmen ona 1 senede alıstı sürekli kavga ediyorlardı