Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

ARKADAŞLAR ANNEM KEDİ ALMAMI PEK İSTEMİYO ONU NASIL İKNA EDEBİLİRİM ???????

davud18
davud18

506


ANNEM KEDİ YEMEĞİN İÇİNE GİRER VEYA TÜY DÖKER DİYO VE İSTEMİYO ANNEMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM


15 Cevap

umut61
umut61

2874


Annen doğru söylemiş benim 2 kedim var. Kedilerim tüy döküyor azda olsa ve bu çoğu kişiyi rahatsız ediyor. Bakımı ile ilgili anneni kandırman gerekiyor. hergün fırçalamak tüylerini taramak gerek.


davud18
davud18

506


KEDİNİN CİNSİ TEKİR 2 AYLIK DA


umut61
umut61

2874


Tekir cinsi kediler çok iyidir. ama mevsimsel tüy dökmeleri çok olur. Beslenmesine çok dikkat etmen gerekir. Anneni kedi bakan kişilerle görüştür. Belki tüy konusunda biraz yumuşayabilir.


davud18
davud18

506


PEKİ O AY HANGİ AY BEN KEDİYİ ÇOK SEVERİM O YÜZDEN O KEDİYİ ÇOK İSTİYORUM


umut61
umut61

2874


ilk baharda ve son baharda genellikle kediler tüy dökerler.


davud18
davud18

506


SAOL UMUT61 PEK NE DESEM KABUL EDER


umut61
umut61

2874


:) ben küçükken anneme çok yalvardımda eve bir kedi sokamadım. Artık kendi evim olduğu için 2 tane kediye sahibim. Lakin kediden nefret eden annem oğlum kediler evde tek kalıyor bende kalsınlar demeye başladı :)


MIRA
MIRA

706


Annem kedim elayı getirdiğimde (2 aylık tekirdi) çığlık çığlığaydı evde fare görmüş gibi korkuyordu küçüklükten fobisi vardı.2 3 güne dokunmaya başladı daha sonra öyle bi alıştı kı ikinci kediyi annem getirdi eve :) anneannem aynı şekil onlarla arası çok iyi (hiç kedi sevmeyen kadın bile). Kapıda yalvarmıştım o girmezse eve gelmicem diye dene belki faydası olur her fobi yenilir en kalpsiz insan bile sevebilir en katı insan bile kabul edebilir kendim 8 yıl uğraştım çünkü :)


umut61
umut61

2874


Günümüz zamanında eskiden gelmekte olan çarpıtılmış düşünceler hala devam etmektedir. Kedilerin sahiplerini yemesi, Nankör olması, Farklı boyuttaki varlıkları taşıması, 5 yaşından küçük çocuklar sevmeye kalktığında saldırması ve birçok sebepten ötürü kedileri bazı insanlar sevmiyor.


Kediler doğası gereği yarı vahşi hayvanlardır. Durup dururken seni yemez!, Onu boğmaya çalışmayan bir çocuğa saldırmaz. 1 parça kemik artığı verdin diye sana köle olmaz! Kedi olan evde neşe olur.


Benim annem kedi seviyor!


tiptirisko
tiptirisko

768


annem çok tepkiliydi evde kedi olmaz ben uzaktan severim hayvanları gibi ama şimdi en az benim kadar çok seviyor ( benim kadar sevmesi imkansız ) ve kıyamıyor içinde merhamet ve sevgi olan her kişi onların o masumluklarını güzlliklerini hissetdiğinde kayıtsız kalamaz diye düşünüyorum


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
868 Görüntüleme
15 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor