Kedim Çok Az Çiğ Tavuk Yedi Ve İshal Ne Yapmalıyım 😞

Lovekedo

Kedime çok az minicik bı çiğ tavuk vermiştim çok istiyordu yemeyi bende azıcık verirsem bir sorun olmaz diye düşündüm ve şuan biraz ishal gibi geldi korkuyorum bir sorun olcak diye ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz 😟

3 CEVAP

cemremio

Tuzsuz,yağsız haşlanmış tavuk göğsü verebilirsiniz, az birşeyde pirinç atabilirsiniz içine

sitedizayn

küçük bir parça ile hemen ishal olmaz merak etmeyin, pişmiş olarak yemek istemiyor mu ? benim sarman kedimde pişmiş pek yemez ama çiğ verirsem yer.

Parazit kapmış olabilir çiğ et parazit yapar. Haşlanmış tavukla pirinç verin geçmezse iç parazitini yaptırın