Bandajı Çıkartamıyorum

Willy-Wonka

Arkadaşlar merhaba kedimden kan alındı arka bacağına bandaj çok sıkı sarılmış 2 tur. Eve geldik çıkartmayı deniyorum ama tıslıyor pati atıyor dokundurtmuyor. Biraz ıslatmayı denedim ama cırladı kendi yalamaya çalışıyor sürekli. Kendi çıkartabilir mi sizce

1 CEVAP

AhsenAise

Bandaji o denli sıkı saran kliniğe gidin onlar çıkarsın ,siz çıkartmakta ısrar ederseniz kediniz bunu anlamayip yine kan alınacağını düşünecek,canı yanacak zannediyor o nedenle izin vermiyor