Kedimin Patisi

suzandilan

Kedimin patisinde iki gün önceye kadar bulunmayan beyaz kabuğumdu bir şey var bu durumla karşılaşanlar bilgi verebilirse çok sevinirim

6 CEVAP

aleyn

çatlama ve kabuklanmalar olabiliyor nemlendirici zararsız bi yağı biraz masajla sürebilirsiniz. hindistan cevizi yağı, lavanta yağı gibi..

bizimkindede kabuklanma oluyor ben temizliyorum bunun için zeytinyağı yada pati kremi kullanıyorum yumuşadıktan sonra çıkıyor sizinkide kabuk dimi yara değil?

Derdedermanim

Basit bir şey gibi görünüyor.

suzandilan

Evet kabuk birden çıkınca beni korkuttu daha sonra kendiliğinden gitti

Veranifer

Bizim kedimiz de paisi catlak catlak ti kabukkanmalar vardi pati kremi kullanmaya basladik neferet ediyor kokusunu alinca direk kaciyor ama zorla suruyoruz cunku gercekten ise yariyor tavsiye ederim

suzandilan

Teşekkür ederiim