Kedimin Sanırım Böbrek Rahatsızlığı Var

mincir3

1 ay önce kusan kedim az önce böyle kustu, tüy yok denecek kadar azdı ayrıca zaten malt veriyorum kakasından çıkarıyor zaten tüylerini neden kussun ki, ve az önce yine çiş yapmaya gitti ve sadece 1 saniye durdu kapta. normalde böyle olmazdı anlamıyorum, belki de bugün diğer günlere nazaran az su içmişti ondandır. bilgisi olan yazabilir mi lütfen

2 CEVAP

aslihan_e

Veterinere götürün mutlaka bir an önce, belki basit bir idrar yolu enfeksiyonudur.

mincir3

dün çok az su içmişti ondandır diye düşünüyorum, bir defalık bir şeydir diye 1 gün daha beklicem. yine az yaparsa götürürüm. inşallah ciddi bir şeyi yoktur