Nd Ya Da Diğer Herhangi Bir Premium Mamaya Gecmek İstiyorum

Erica

Kedimin mamasını değiştirmek istiyorum şuan da royal canin kullanıyoruz fakat eskisi gibi ilgi göstermiyor. Numune talep etmek istiyorum ancak nerden nasıl isteyeceğimi bilmiyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi?teşekkürler

8 CEVAP

aleyn

nd nin diyet mama oldugu yanlış bi bilgi değil, diyet seçenekleri var ama normal yavru yetişkin yahut kısır kediler için de gayet seçenekleri var.

Gul36

Pro Plan iyi bir mama değil. Çoğu kişiden duyduğumuz üzere kullanan kedilerin sağlık geleceğinde sıkıntıya neden oluyor. Pahalı mama demek iyi mama demek değildir. Pro Plan pahalı, bu nedenle çok iyi, diyenlere itimat etmeyiniz. Premium mamalar da her kedi için çok iyidir diye diretemeyiz çünkü her kedinin bünyesi farklıdır.
Bu mamalardan birkaçı Orijen, Acana, Petcurean Now Fresh ya da Go, Instinct ve Naturea olarak sayılabilir. Ancak bu son ikisini Türkiye'de bulmak pek kolay değil. Diğerlerinin numunesi için firmalara instagram veya mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Dmldsl123

nd mamasını genelde diyet maması olarak kullanıyorlar.Ve bende kedim kilo alsın diye pro plan veriyorum.Zaten nd mamasına güvenmiyorum çünkü onların sebzelelerinden verince kediler bi mutsuz baygın duruyo bizde öyle olmuştu onun için pro plan kullanıyorum ama pro plan pahalı bir mamadır paranız ona uymuyosa açık olarak alabilirsiniz ben öyle yapıyorum hiçbir sıkıntı olmuyo

Muzeyyennb

Proplan iyi bir mama degil içeriğine bakacak olursak. orijen,acana, brit care mamalarinin numunesinden alabilirsiniz ondan deneyin

Castielthecat

Kuru mama olarak nd kitten tavuklu narlı ve yaş mama olarak da gimcat shinycat kitten kullanıyorum. Kedim gayet de tombik ve oyuncu. Kediden kediye değişiyor mama zevkleri ve yararlı olup olmaması. Öncesinde acana pacifica kullanıyordum mesela ve kedim kusmaya başlamıştı, ama çoğu kişi de o mamayı çok beğeniyor. Bence nd, acana, orijen ve brit care in numunelerinden alıp deneyin en çok sevdiği ile devam edersiniz.

Ceronimo-

https://www.farmina.com/tr/contact.html
Burdan numunesini istediğiniz mamayı belirterek mail atabilirsiniz

Castielthecat

Evet ben de onu eklemeyi unutmuşum. Mesela tüy sağlığı için, kısırlaştırılmış kediler için, yavru ve anne kediler için, diyet yapan kediler için seçenekleri var. aleyn de zaten söylemiş ama ben de söyleyeyim dedim :3

Derdedermanim

nd mamasını genelde diyet maması olarak kullanıyorlar.Ve bende kedim kilo alsın diye pro plan veriyorum.Zaten nd mamasına güvenmiyorum çünkü onların sebzelelerinden verince kediler bi mutsuz baygın duruyo bizde öyle olmuştu onun için pro plan kullanıyorum ama pro plan pahalı bir mamadır paranız ona uymuyosa açık olarak alabilirsiniz ben öyle yapıyorum hiçbir sıkıntı olmuyo

Kusura bakmayın ama çok saçma bu yazdıklarınız.Nd kaliteli dediğiniz mamalardan daha kaliteli ve pahalı bir mama.Araştırmadan boş beleş yazmayın kafanıza göre.