Maddi Gucluklerden Dolayı Kedimin Tedavisini Yaptiramoyorum. Tuvalete Çıkmakta Zorlanıyor Tıkanıklık

Enderya

Taş oluşmuş olabilir dedi veteriner ücret odeyemeyecegim bir miktar ultrason röntgen baslangi ücretleri astronomik asgari ücretle çalışan en düşük emekli maaşıyla ev kirasiyla geçinmeye çalışıyorm beni yönlendirebilirsiniz bir kurum varmı yardimc olusanz sviniim

3 CEVAP

İlk kedimi sokaktan aldığımda kakasını yapamıyordu ve veteriner bi miktar zeytinyağı şırıngayla içirmemi söylemişti sizde denediniz mi?

Zumrutt00

taş olup olmadığı röntgende belli olur zaten

Zumrutt00

taşın cinsi nedir? veterinere sorabilir misiniz? struvite taşı ise diyet ile çözülebilir. okzalat taşı ise diyet ile çözülemez ama onda da uygun bir diyet reçete edilir. dediğim gibi eğer struvite ise önerebileceğim mamalar var. kediniz bloke olabiilir mazallah hayati bir durum acilen tedavi olması lazım. yaşadığınız ili bilmiyorum ama üniversite hastanelerinin ücretleri daha uygun olabiliyor. ya da gittiğiniz veterinere taksit olarak ödeme talebinde bulunun. size yardımcı olur umarım