Kedim Yemek Yemiyor

nurgulu

Kedim yemek yemekte güçlük çekiyor. Yemek yerken başını yana doğru eğerek çiğnemeye çalışıyor ve mamanın bir kısmı yere dökülüyor. Dişinde sorun olduğunu düşünüyorum ama başka bir sağlık problemi olabilir mi diye de endişelenmekten kendimi alamıyorum. Bu durumda ne yapmalıyım? Çok agresif bir kedi olduğu için veteriner hekime götürmekte zorluk yaşıyorum.

2 CEVAP

Zumrutt00

isterseniz bir gourmet mamayı deneyin birazcık su ile karıştırıp verirseniz belki yer o zaman anlamış olursunuz yiyememesinin nedeni dişi mi.

Zumrutt00

dediğim yaş mamanın püre şeklinde olanı.