Kedim Temizlenmiyor

Israrla poposunu silmeyi reddediyor ve ben de bunu alışkanlık haline getirmesini istemediğim için sürekli olarak poposunu temizleyemiyorum daha önce basına böyle bir şey gelen var mı ya da fikri olan lütfen 🙏🏻

6 CEVAP

sunnyv

Ben de bebekliğinden beri sildiğim için alışkanlık haline getirdi. Artık büyüdüğü için tavsiye edildiği gibi ıslak pamukla silsem de spreyle su sıksam da tuvaletini yaptıktan sonra yalayıp temizlemiyor. Umarım farklı bir çözüm önerisinde bulunan biri çıkar.

bende denedim pamukla silmeyi asla işr yaramadı gerçekten umarım bir çözüm yolu bulunur

Lubbetlayn

Maalesef benim kedimde de yaramadı hala temizlemiyor ffıs fıs sıktık dönüp bakmadı bile yikadık ıslandı diye temizlemedi bizde toposunun tüylerini kısaltarak çare bulduk birde öyle deneyin

artık bende öyle yaptıracağım gibi duruyor ama bakalım
vet parazitten de kaynakllı olabilir dedi yarın muayne ettireceğim

BORTE_16

Belki poposunu biraz traş ederseniz temizliyebilir