N&D Kuru Mama

cemregrande

Merhaba, bir satıcıdan N&D marka Tropical Selection kuru kedi maması satın aldım ama orijinal olup olmadığını bilemedim. Nereden, neye bakarak orijinal olduğunu öğrenebilirim? Firmayla iletişime geçtim ama 15 gün içerisinde geri dönüş sağlayacaklarını belirttiler, almış olduğum mama eğer ki orijinal değilse 15 günü geçtikten sonra iadesini kabul etmeyecekler, ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

tengrist

Sosyal medya hesaplarına yazarsanız daha hızlı dönüş alabilirsiniz belki, ya da uygulamasında/sitesinde barkod ile kontrol varsa oradan sorgulayabilirsiniz

cemregrande

Sosyal medya hesaplarına da yazdım aynı şeyleri dediler, 15 gün içerisinde dönüş yapacaklarmış. Uygulamalarında da barkot kontrol etme gibi bir özellik yok :(