Dm Açmak Nedir

ceeydanur

köpek sahiplenmek için bir ilan sahibine mesaj gönderip ayrıca ilanın altina da yorum olarak yazmıştım. Adam da benim profilim duvarıma yazmış Dm acarsaniz sizinle gorusmek istiyorum diye, şimdi ne yapmam gerekiyor anlamadım zaten her yere yazmıştım ben

3 CEVAP

Cathorn

özel mesajlarını açmalısın

Muzeyyennb

Uyelik bilgilerimden ozel mesajlarin acilmasini saglamalisiniz

Derdedermanim

İlanlara çok güvenmeyin para istiyen çok eğer cins ise köpek yada sahte ilan açıyorlar mantıklarını anlamıyorum ama yapıyorlar.