Bakabilir Misiniz Lütfen? Yeni Mama Sonrası Kedim Değişti?

Pnrdogan

Kedim 1 yaşında erkek ankara kedisi. Buraya da çok kez yazdım hills mamadan fitmin tavuklu balikli mamaya geçtim. İçeriği güzel et oranı yüksek. Kedim bu mamadan sonra çok enerjik oldu sabahları uyurdu şimdi uyumuyor fazlaca oyun oynamak istiyor ne yapacağım bilemedim önerisini olan var mı çünkü biraz rahatsız edici oldu benim için.

2 CEVAP

sitedizayn

hills tahıl deposu olduğu için hayvancağız uyuşup kalıyordu, şimdi etle tanıştı :) bu durumda ne önerilir ki kediniz 1 yaşında enerjik, biraz zaman ayırıp oynayabilirsiniz.

KedicikUzum

Bu harika bence. Oyun oynayan kedi mutludur. Kendinize vakit ayırıp onunla oynayın.