Kedimin Çenesinde Kızarıklık Var

Brcrkxi769

Kedimin çenesinde, alt dudağının hemen altında leblebi büyüklüğünde kızarıklık var, akne gibi değil ama emin olamıyorum. Önceden küçüktü ama zaman geçtikçe biraz daha büyüdü. Nedeni ne olabilir ve kendim bunu için ne yapabilirim

1 CEVAP

KedicikUzum

İlerlemeden veterinerinize mesaj atın fotoğrafını falan. Eğer getir derse getirin ben öyle yapıyorum kedim vette çok stres olduğu için. Bazen krem falan onerebiliyor duruma göre boşuna gitmiş de olmazsınız.