Kedi Öksürüğü Sebepleri

Mintoni

Herkese selam.8 aylık kedim öksürüyor.Oynuyor,koşuyor, iştahı yerinde,herhangi bir yarası yok,dudaklarda ve ağzında renk değişimi bile yok ama 2 kez öksürdügunu gördüm. Sanki balgam var ve atsa rahatlayacak gibi.bu öksürük yaklaşık 30 saniye sürdü.Ayni gün içinde olmadı farkli günlerde oldu.Sizce durum tehlikeli mi?

3 CEVAP

KedicikUzum

30 saniye uzun bir süre bence veterinere gidip bir baktırın . Benimki arada birkaç saniye oksurse aklım çıkıyor :(

cemregrande

Malt macun vermiyorsanız, tüy kusmaya çalışıyordur, veriyorsanız astım başlangıcı olabilir. Ne olur ne olmaz veteriner hekiminize götürün, geçmiş olsun.

aslihan_e

Burnunda tıkanıklık oluyorsa onu sümkürmek için de öksürebilirler. Öyle yapınca peçete ile burnunu silip bakın bir peçete ıslanacak mı diye, ıslanırsa sorun burundadır.