Kedinize Hangi Haslanmis Sebzeleri Veriyorsunuz

pinarcaya

Kedinize haslanmis sebze veriyor musunuz? Hangi sebzeyi, nasil veriyorsunuz?

9 CEVAP

Gul36

Sebzeler ve meyveler potasyum, antioksidan, lif, ayrica bazı vitamin ve mineraller içerdikleri için aslında kedilere faydalıdır. Kabak, balkabağı, havuç, brokoli, tatlı patates haşlayıp verebilirsiniz. Alerjileri yoksa bezelye ve fasulye yiyebilirler. Arada bir patates de olabilir; ben kakası cıvıklaşmaya başladığında biraz veriyorum.

cngzhnhh

Bizim kedi haslanmis misir bile yiyor:)

pinarcaya

Ben de denicem tesekkurler :)

Melekyaman

Haşlanmış bütün sebzelerden verebilirsiniz

Muzeyyennb

sebze değil ama haslannmıs yumurta verebilirsin. Ayriyeten brokoli,havuç verebilirsin

cngzhnhh

Dene bakalim:))

pinarcaya

Az once yas mamasina kabak haslayip koydum. Hapir hupur yedi

Ssedamiyav

Mısırı ben de yedirdim çook sevdi ama yumurtayı hiç sevmedi ya yemedi bile

Derdedermanim

Bence sebze vermek gereksiz.