Kedi Kayıp Oldu

Alicanx1

Arkadaşlar merhaba çok merak ediyorum gerçekten terasımda baktığım kedilerden birisi yuvayı terk etmiş 2 gündür yoktur normalde mama saatlerini kaçırmaz hatta mama için kavga ederler düşünün ama yoktur canım çok sıkkın sizce bir kedi Garanti mama bulduğu bir yeri neden bırakır gider ki? Tamam bunlar sokak kedileri ama yaklaşık 6 aydır benimle beraberler

5 CEVAP

Geri gelir merak etmeyin. Bazen gidiyor bi süre sonra geliyorlar

sitedizayn

erkek kediler arada bir gezerler, benimde kapının yanında baktıklarımdan biri iki gündür yoktu bugün geldi. genelde bir dişinin peşine falan gidiyorlar.
sizinki erkek kedi mi ?

sevila

Geri gelir endişelenmeyin

Benimde çok hastayken bulduğum yavru erkek kedim büyüdü 8-9 aylık oldu
Dükkanda bakıyorduk yaklaşık 6-7 aydır bizimleydi sizinde de dediğiniz gibi garanti maması olurdu hepsi
Geçenlerde bir gitti çok endişelendim başına bir şey geldi sandım ümidi kestim hatta çünkü 1 hafta olmuştu
Bir gün camdan dışarı baktığımda tekrar gördüm onu
Geri gelmişti
Size tavsiyem bence her şeye hazırlıklı olun gelmeme ihitmaline
Ama bir gün size sürpriz yapabilir bunu da unutmayın

rabiaesim

etrafınızda garaj otopark ya da kullanılmayan metruk bi ev varsa bakın kapalı kalmış olabilir bizim başımıza çok geldi bazı binalaron çatısında bile kalabiliyolar korkup saklanıp