Kedi Sevgisi

Alicanx1

Arkadaşlar biraz garip olacak ama bilmiyorum kedilerle ilgilenmeye başladıktan sonra sokakta ne zaman Bir can görsem koşup yardım ediyorum bugün daha az önce çocukların elinden yavru kediyi aldım bizimkilerle tanıştırmak istedim ama diğer kediler onu kabul etmedi bende çözümü başka bir yere koyarak buldum elimde değil bütün canlılara yardım etmek istiyorum ama benim için de psikolojik bir yük oluyor onlar için üzülüyorum bu durumu normal mi neredeyse o yavru kedi aklımdan çıkmıyor kafayı yiycem iyi şuan ama zaafım var hayvanlara karşı bu durumu nasıl hafifletebilirim

1 CEVAP

Bence bu çok normal ne güzel yardım ediyorsunuz elleriniz dert görmesin