2 Günlük Yavru Kedi Bakımı

feyzatig

dışarıda terk edilmiş bir yavru kedi bulundu ve evime aldım süt tozuyla beslemek için ancak daha önce hiç bu kadar küçük ve annesiz yavruya bakmamıştım. kaç saatte bir beslemeliyim? daha önce 3 haftalık yavrulara laktozsuz süzle yumurta sarısı karıştırıp vermiştim buna da verebilir miyim? ve pet's family diye bir markanın süt tozu alınmış bu marka hakkında bi bilgim yok iyi midir yoksa başka mı almalıyım? bilgilendirebilir misiniz

1 CEVAP

Zumrutt00

bir süt anne bulabilirseniz kedi için en iyisini yapmış olursunuz. çünkü anne sütüne eş değer bir şey maalesef yok. belki yakınından geçer süt tozu vs ama anne sütü önemli yavru kedi için