Çocukların Elinden Kedi Aldım

Alicanx1

Arkadaşlar merhaba mahallede çocukların elinden küçük bir yavru aldım daha o kadar küçük ki insanların tehlikeli olduğunu bilmiyor insanlara güveniyor onu nasıl besliyebilirim kaba süt koydum ama çok az içti haşlanmış tavuk versem iyi olur mu hem yavru hemde gelişmemiş patileri Çok ince

1 CEVAP

Veranifer

sakın süt verme kedilere ,ishal olurlar çok zararlı. Çok çok küçükse yavru kedi sütleri satılıyor biberonla beslemek için yolsa yaş mama kuru mamayla besliyebilirsin.Yoğurt tuzsuz yağsız et,tavuk,ciğer de olur. petshop veterinerden açık mama alırsan daha uygun olur üstüne yaş mama koyarsan yemesi kolaylaşır ya da kaynatılmış tavuk suyu da koyabilirsin üstüne.