Çocukların Elinden Aldığım Yavruyu Bıraktım

Alicanx1

Arkadaşlar merhaba dün çocukların elinden yavru kedi aldım insanların ne olduğunu hala bilmiyor küçük onlara güveniyor bende 1 gün bahçede tuttum diğer kedilerim hiç istemedi kokularını değiş tokuş yaptım ama ne fayda bu kediyi de burda tutmam zarar verir diye düşündüm karnını iyice doyurdum suyunuda içti sonra bıraktım dışarıya kısa bir süre sonra annem kedinin başka bir kedinin arkasına takılıp gittiğini söyledi sizce şimdi napıyordur çok üzülüyor koyacak yer olsa çoktan almıştım

1 CEVAP

aslihan_e

Maalesef sokak kedileri hep bu şekilde rezil yaşıyorlar, hepsini kurtarmıyoruz. Evden çıktığı an artık kaderine terk edilmiş olur.