Kedi Sokakta Gezdirilirmi

mehtapkaplan

Merhaba dostlar, kedim mikrop kapmasın diye hiç dışarı çıkarmadım strese girmesinide istemem. Erkek kısır 2 yaşında. Ama toprağa bassın yürüsün temiz hava aslında istiyorum. Tasma taksam sahilde gezdirsem çimlerin üstünde gezinse sıkıntı olurmu

2 CEVAP

Pnrdogan

Bence bu kedinize bağlı. Mesela benimki hareketli kaçar gider diye çıkarmıyorum. Balkonda saksi çiçek toprak goruyor sadece. İsterseniz bir deneyin çok hareketli veya korkak olursa hemen sepete alırsınız.

Biz köyde bi kedimizi gezdiriyoruz erkek olanı diğeri dişi kısır değil çünkü. Kedimiz evin etrafında dolaşıyor geliyor ama şehirde seslerden çok korkuyor. Kedinizi gezdirecekseniz eğer yeşillik sessiz sakin bir yer olsun millet bahçeleri uygun olabilir